Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Dzień Otwarty Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Napisany przez , 8 maja 2024

Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UjK zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się już 9 maja w miasteczku studenckim UJK na ulicy Śląskiej.  Wydarzenie ma na celu okazanie wsparcia osobom niepełnosprawnym, pomoc w otwarciu się na społeczeństwo czy rozwój potrzebnych umiejętności. W programie warsztaty, rozrywka i wspólna integracja przy grillu.

Co roku Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami stara się wspomagać takie osoby . Przykładem tego wsparcia jest organizacja Dnia Otwartego, który tym razem odbędzie się 9 maja (czwartek) w siedzibie wspomnianego CWOzN na ul. Śląskiej 11A. Podczas dnia otwartego będzie można wziąc udział w wielu  ciekawych aktywnościach, takich jak: Warsztaty z Jezyka Migowego, zwiedzanie centrum adaptacji materiałów dydaktycznych czy majówkowe grillowanie.

CWOzN to centrum, które wspiera  osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Umożliwia im równy dostęp do oferty dydaktycznej uczelni. Dążydo tego aby każdy miał równe szanse i nie był ograniczany w możliwości pełnego uczestniczenia w życiu społeczności akademickiej z powodu niepełnosprawności lub trudności w uczeniu się.

 

Plakat Dnia Otwartego Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Żródło: Strona CWOzN oraz Strona UJK

Zdjęcie: Strona Facebook CWOzN oraz Strona CWOzN


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.