Dodatkowy nabór do programu Erasmus+

Napisany przez , 15 listopada 2023

Dodatkowy nabór do programu Erasmus+ w semestrze letnim 2023/24 w ramach programu Erasmus+ na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zmierza ku końcowi.

Studenci wszystkich wydziałów UJK mogą wziąć udział w wymianie studenckiej, podczas której będą mieć szansę na poznanie różnych uczelni, ich systemów edukacji oraz wielu nowych osób. Wyjazdy możliwe są do wszystkich państw Unii Europejskiej oraz niektórych pozostałych, posiadających umowy z programem Erasmus+.

Nabór dodatkowy trwa do 20 listopada. Zgłoszenia przesyłać można do godziny 12:00.

Szczegółowe informacje o tym gdzie i jak zgłosić się do programu Erasmus+ możecie znaleźć tutaj.

Natomiast wszelkie pytania w temacie Erasmusa możecie skierować do:
Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK
ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce, pokój 308