Magazyn Sportowy

Magazyn Sportowy

Wsłuchaj się!

„Czy znasz swoje Ikagai i czy to faktycznie ma znaczenie?”

Napisany przez , 19 października 2023

18 października na Instytucie Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie o tematyce marketingu oraz samorozwoju w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Karier. Spotkanie zatytułowane jako „Czy znasz swoje Ikagai i czy to faktycznie ma znaczenie?” poprowadziły Ewa Duda-Maciejewska oraz Zuza Warowna-Toruńska.

W trakcie wydarzenia „Czy znasz swoje Ikagai i czy to faktycznie ma znaczenie” prelegentki przekazywały swoje spostrzeżenia na tematy samorozwoju, postępów w karierze oraz samorealizacji. Głównym motywem przedsięwzięcia było poszukiwanie radości w wykonywanej przez siebie pracy. Ważnym elementem tematu była branża Public Relations i doświadczenia, jakich doświadczyły mówczynie w trackie swoich ponad 20 letnich karier. Całość przeplatana była sekcjami interaktywnymi, podczas których słuchacze mogli wyrażać swoje uczucia poprzez stronę internetową. Półtoragodzinna prelekcja zakończyła się sekcją pytań do publiczności, podczas której studenci oraz wykładowcy uczelni mogli spytać się kilku rzeczy, które nie były wspomniane w trakcie głównej sekcji wydarzenia.

Otagowano jako