Current track

Title

Artist

Background

Czy powstanie serial o Korze?

Napisany przez , 28 listopada 2021

Kora, a właściwie Olga Jackowska była jedną z najbardziej znanych wokalistek rockowych w Polsce. Na podstawie jej życiorysu powstają sztuki teatralne, jej twórczość stanowi inspirację dla młodych artystów. Niedawno w mediach pojawiła się informacja na temat powstawania serialu o piosenkarce.

Kora zdobyła popularność dzięki zespołowi ,,Maanam’’, w którym artystka była wokalistką. Olga Jackowska wydała również kilka solowych płyt, a młodszemu pokoleniu dała się poznać jako jurorka programu ,,Must By The Music’’.  Po za bogatą twórczością, piosenkarka miała równie bogate życie osobiste, które nie szczędziło jej dramatycznych chwil.

Kora zmarła w 2018r. z powodu choroby nowotworowej, a  śmierć ta, była ogromnie smutnym wydarzeniem dla jej fanów. Jednak pomimo odejścia Kory, pamięć o niej jest mocno pielęgnowana, a dowodami na to są np. sztuki teatralne, wystawiane na podstawie życiorysu artystki. Wielką niespodzianką dla fanów piosenkarki była podana przez ,,Super Express’’ informacja o tym, że  powstaje serial biograficzny o Korze, który rzekomo ma wyprodukować jedna ze stacji telewizyjnych. Jednak te doniesienia nie otrzymały żadnego potwierdzenia ich wiarygodności.

W końcu na temat całej sprawy wypowiedział się mąż piosenkarki Kamil Sipowicz, który będąc zapytany przez portal ,,Plejada’’ o serial, zaprzeczył by taka produkcja miała powstać:

,,Informacja o serialu nie jest prawdziwa. Nie wiem, kto ją wypuścił. To spekulacje.’’

Sipowicz dodał także, iż pojawiają się propozycje na temat filmu, lub serialu o życiu Kory, jednak na razie nie podjęto żadnych konkretnych działań w tym kierunku.

Zatem wygląda na to że fani Kory będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.