Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Co zobaczymy na dużym ekranie w ten weekend?

Napisany przez , 21 lutego 2020

Luty zbliża się ku końcowi a nasi studenci powoli szykują się do rozpoczęcia kolejnego semestru. W ten weekend będziemy mogli odpocząć i odstresować się przy nowych pozycjach filmowych jakie oferują nam dystrybutorzy. Przedstawiam kilka z nich.

 

„Matthias i Maxime”

Maxime wyrusza z rodzinnej Kanady na dwa lata do Australii. Chce porzucić swoje dotychczasowe życie, prace za barem, niespełnione uczucie oraz kłótnie z matką, które nieustannie go męczą. Ostatnie dni przed wylotem spędza on w towarzystwie paczki swoich najlepszych przyjaciół, podczas których bawią się jak nigdy wcześniej. W pewnym momencie życie Maxima i jego najlepszego przyjaciela Mathhiasa, początkującego prawnika który przygotowuje się do życia w małżeństwie, odwróci się o 180 stopni kiedy to obaj mężczyźni zagrają scenę pocałunku w studenckim filmie, podczas którego narodzi się między nimi uczucie.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vsTyIX3dFqc

 

 

 

„Zew krwi”

Film na podstawie powieści Jacka Londona o tym samym tytule. Opowiada ona historię Bucka, psa o wielkim sercu, który trafia ze swojego domu w słonecznej Kalifornii na egzotyczne śnieżne pustynie Alaski podczas gorączki złota w XIX wieku. Buck trafia do drużyny psiego zaprzęgu gdzie jako nowicjusz wypracowuje sobie rolę przywódcy stada, przeżywając jednocześnie różne przygody.

 

 

 

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=bYqBJm0-5GE

 

 

„Bad boy”

Fabuła filmu opiera się a historii Pawła, kibola należącego do gangu Twardego, dla którego napady, kradzieże czy też handel narkotykami to normalny dzień w pracy. Wszystko zmienia się gdy bohater za sprawą donosu trafia do więzienia. Wyciąga go z niego jego brat pracujący w policji wraz z jego dziewczyną Olą, która będąc adwokatem miała doświadczenie w takich przypadkach. Paweł po wyjściu na wolność zaczyna wykorzystywać różne życiowe okazje aby przejąć kontrole nad jednym z największych klubów piłkarskich i rozkręcić swój własny gang. Nie wie on jednak, że od pewnego czasu jest on na celowniku prokuratury oraz tajnej jednostki policji specjalizującej się w zorganizowanych grupach przestępczych.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=zLFwuuItMkg

 

 

„Rosyjska piątka”

Film dokumentalny opowiadający historię rosyjskich imigrantów, którzy w latach 80-tych dołączyli do będącej na samym dnie drużyny hokejowej Detroit Red Wings. Kiedy bogaty magnat przejął wspomnianą wcześniej drużynę, wybrał on nową dyrekcję i polecił jej stworzenie drużyny, która sięgnie po mistrzostwo. Takim sposobem szeregi Czerwonych Skrzydeł zasilili gracze pochodzący z ZSRR, ówczesnego wroga Stanów Zjednoczonych. Odmieniając styl gry oraz taktyki stali się oni bohaterami całego USA prowadząc Detroit Red Wings, do dna do mistrzostwa.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=KJR2sM_HMws

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.