Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Co nowego ujrzymy na ekranie kina w ten weekend?

Napisany przez , 29 lutego 2020

Kolejny semestr już się rozpoczął więc jest to świetna okazja aby zobaczyć nowe dzieła filmowe, które serwują nam dystrybutorzy. Przedstawiam najciekawsze propozycje.

 

„Nędznicy”

Brygadier Stéphane Ruiz jest młodym i beztroskim policjantem, który po rozwodzie z żoną przenosi się do Paryża, by być bliżej swojego małego synka. Pracując na zubożałym przedmieściu Montfermeil, w 93. dzielnicy, w której Victor Hugo napisał swoją słynną powieść z 1862 r. „Nędznicy”, Ruiz dołącza do lokalnej Brygady Przeciwdziałania Przestępczości. Jego nowym pozbawionym skrupułów kolegom Chrisowi i Gwadzie, powierzono zadanie wprowadzenia Ruiza w działania jednostki oraz zapoznać go z dzielnicą. Jednak jego pierwszy dzień w pracy zaczyna się źle,gdy lord narkotykowy Le Maire („burmistrz”) domaga się skradzionego małego lwa, obwiniając właściciela cyrku i jego ludzi za kradzież. Unikając walki między Le Maire a właścicielem cyrku, trzej gliniarze patrolują dzielnicę w poszukiwaniu zwierzęcia, dowiadując się, że złodziejem jest niespokojny dzieciak o imieniu Issa, który ukradł go, by zaopiekować się nim jak swoim zwierzakiem.

 

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=K43Z9MUzBEY

 

„Sonic. Szybki jak błyskawica”

Film oparty na globalnej serii gier wideo firmy SEGA. Opowiada historię najszybszego jeża na świecie, gdy obejmuje on swój nowy dom na Ziemi. W tej komedii aktorskiej przygodowej Sonic i jego nowy najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) wspólnie bronią planety przed złym geniuszem Dr. Robotnikiem (Jim Carrey) i jego planami dominacji nad światem.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=SqKPz_iCsmo

 

 

 

„Emma”

Komedia na podstawie ukochanej komedii Jane Austen o znalezieniu odpowiedniej miłości oraz uzyskaniu happy-endu. Przystojna, sprytna i bogata Emma Woodhouse jest niespokojną „królową pszczół” bez rywali w swoim sennym miasteczku. W tej błyszczącej satyrze klasy społecznej i bólu dorastania Emma musi przeżywać błędne mecze i romantyczne pomyłki, aby znaleźć miłość, która była przy niej przez cały czas.

 

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3JcsdTzo460

 

 

„Ocaleni”

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Zawodnicy nastoletniej drużyny piłkarskiej, razem z trenerem, wyruszają na zwiedzanie olbrzymiej jaskini Tham Luang położonej na północy Tajlandii, której podziemne korytarze ciągną się przez 10 kilometrów i są położone setki metrów pod ziemią. Podczas eksploracji podziemi nadchodzi potężny monsun i deszcz zalewa wejście do jaskini, a następnie topi kolejne jej odcinki. Chłopcy wraz z trenerem zostają odcięci od świata i uwięzieni 4 kilometry pod powierzchnią. Kiedy do ich rodzin dociera świadomość, że nastolatkowie nie wrócili do domu, zawiadamiają odpowiednie służby. Rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę międzynarodowa akcja ratunkowa, w której biorą udział tysiące ludzi.

 

Zawiastun: https://www.youtube.com/watch?v=O7ehbxbBgSQ

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.