Current track

Title

Artist

Background

Charytatywny Maraton Zumby

Napisany przez , 20 listopada 2019

23 listopada odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby poświęcony 9 – letniemu Kacprowi Cioskowi. Zdiagnozowano u niego karłowatość diastroficzną. W trakcie maratonu będą zbierane pieniądze na kolejną kosztowną operację chłopca. 

Kacper jest pod opieką Stowarzyszenia Bezpieczny Dom z Kielc. Organizacja ta jest też organizatorem sobotniego maratonu. Imprezę poprowadzą kieleccy trenerzy: Milena Kwiatkowska, Agnieszka Zarychta, Klaudia Struska i Maciej Sarnat – wszyscy z Kielc, a także Sebastian Nabielec z Krakowa i Paweł Kuliga z Sanoka.

Wydarzenie  odbędzie się w godzinach od 16 do 19 w hali sportowej przy ul. Żytniej w Kielcach. Wstępem będzie zakup cegiełki o wartości minimum 25 złotych. Bilety będą dostępne przy wejściu do hali. Będą je wydawać wolontariusze Fundacji z Uśmiechem z Kielc.

Maraton jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez Stowarzyszenie Bezpieczny Dom w ramach kampanii #biegiemdlakacperka. Cel jest bardzo ważny, zebranie pieniędzy na drugą kosztowną operacje chłopca. Dzięki niej chłopiec będzie mógł samodzielnie chodzić. Ma się odbyć w styczniu 2020 roku w Instytucie Dr Paleya w Warszawie.

/www.siepomaga.pl/kacper-ciosek


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie