Oldschool

Oldschool

Bezpłatny spektakl „Misje Piękna” w Teatrze Stefana Żeromskiego w Kielcach

Napisany przez , 27 listopada 2023

W teatrze Stefana Żeromskiego w Kielcach odbędzie się pokaz spektaklu stworzonego na organizowanych przez niego warsztatach aktorskich.

Inspirowany twórczością Sybille Berg spektakl opowiada o kobietach w różnym wieku i różnych części świata. Przeciwstawiają się pozycji kobiet w świecie rządzonym przez mężczyzn. Każda z kobiet, ma swój własny monolog, w których opowiadają o takich tematach jak miłość, małżeństwo, seksualność, religia, czyli aspektach życia ważnych dla każdego z nas. Sztuka ta powstała przez kobiety dla kobiet.

Wystąpią m.in.: Jadwiga Betka, Iga Kiniorska, Dorota Krzemionka, Małgorzata Maciejczyk, Elena Maksymenko, Małgorzata Mastyna-Bursig.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie teatru.