Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Koncerty z okazji dnia kobiet w Ostrowcu Świętokrzyskim co roku cieszą się ogromną popularnością i zbierają na hali KSZO tysiące Ostrowczan. Tym razem, władze miasta postanowiły na tę okazję zaprosić gwiazdę polskiej sceny muzycznej, Andrzeja Piasecznego.
Koncert rozpoczął się o godzinie osiemnastej, ale już kilka godzin wcześniej zaczęły się zbierać osoby, które chciały znaleźć się jak najbliżej sceny. Wydarzenie było (jak co roku) bezpłatne, a przy wejściu każda kobieta otrzymywała upominek w postaci czekoladki z życzeniami od Wiceprezydenta Ostrowca Artura Łakomca.

Kilka minut po osiemnastej, na scenę wyszedł wiceprezydent, złożył wszystkim obecnym kobietom życzenia, a także podziękował organizatorkom całego wydarzenia, wręczając im piękne bukiety kwiatów.
Zaraz po przemowie wiceprezydenta, na scenę wyszła gwiazda wieczoru- Andrzej Piaseczny. Zaśpiewał swoje największe hity, takie jak ,,Chodź, przytul, przebacz’’ czy ,,Śniadanie do łóżka’’. ,,Piasek’’ zachęcał publiczność do tańca, na co Ostrowczanie chętnie się zgodzili. Nie zabrakło oczywiście miłych słów z jego strony oraz życzeń dla kobiet.


Koncerty z okazji dnia kobiet zapisały się niejako w tradycję Ostrowca Świętokrzyskiego, a organizatorzy za każdym razem zaskakują mieszkańców wybitnymi gwiazdami. Pozostaje nam tylko zastanawiać się, kto zawita w mury KSZO w przyszłym roku…
Napisane przez: Wiktoria Śmigielska
#dzieńkobiet Andrzej Piaseczny koncert Kszo Ostrowiec muzyka ostrowiec
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)