NOCNA ZMIANA

33. Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko”

Napisany przez , 16 kwietnia 2024

18 kwietnia na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbędzie się 33. Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko”.

Spotkanie pod patronatem Rektora UJK w Kielcach prof. dr hab. Stanisława Głuszka zorganizowane zostało w celu integracji studenckiego środowiska naukowego oraz wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych badań. Centrum Nauki i Kultury zaprasza studentów pierwszego oraz drugiego stopnia, a także doktorantów.

Możliwe będzie wysłuchanie wystąpień z trzech sekcji, do których można było się uprzednio zgłosić, a w tym do:

– Sekcji I: nauki społeczne, humanistyczne, teologiczne, sztuka,

– Sekcji II: nauki ścisłe i przyrodnicze, medyczne i nauki o zdrowiu, rolnicze, inżynieryjno-techniczne,

– Sekcji posterowej: wszystkie dziedziny nauki.

zdj: pixabay.com