Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Studenci dali radę!

Napisany przez , 1 lutego 2018

25 stycznia odbyła się w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji prezentacja wyników pracy studentów II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej o specjalności wizerunek, promocja i reklama, którzy pod kierunkiem mgr Darii Malickiej opracowali projekt „Strategii komunikacji Energetycznego Centrum Nauki w Kielcach”.

Jest to projekt o wymiarze praktycznym, który po zaakceptowaniu przez Klienta – Kielecki Park Technologiczny – może zostać wdrożony. Trzeba podkreślić, że przedstawiona strategia powstała w wyniku podpisanego 10 listopada 2017 roku porozumienia pomiędzy Wydziałem Humanistycznym a Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Dodajmy, że studenci przygotowując projekt, działali jak profesjonalna agencja PR. Przygotowali m.in. spoty radiowe i telewizyjne. Korzystali także z monitoringu mediów dzięki umowie barterowej zawartej z PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Troje najbardziej zaangażowanych w projekt studentów zostanie nagrodzonych płatnymi stażami w Energetycznym Centrum Nauki. Będą to: Adrianna MasłowskaWeronika Sałek oraz Wiktoria Zagórska-Strzelec. Jak podkreśla Daria Malicka, wybór nie był łatwy, bo cała grupa była niezwykle zaangażowana w realizację tego przedsięwzięcia.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.