Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Rozmowa Tygodnia

16:00 17:00

Current show

Rozmowa Tygodnia

16:00 17:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Background

Zostań aktorem w serialu Canal+. Casting już niedługo

Napisany przez , 19 lutego 2024

Statystowanie lub granie epizodycznych ról w produkcjach filmowych to idealny sposób, aby rozpocząć przygodę z aktorstwem, lub po prostu poznać ,,od kuchni’’ ten świat. W związku z kręceniem serialu „Minuta ciszy” będzie do tego świetna okazja.

W 2022 roku Canal+ przedstawił nam pierwszy sezon ,,Minuty ciszy’’, który zachwycił widzów. Produkcja opowiada historię emerytowanego listonosza z niewielkiego miasteczka, Mietka Zasady (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z potentatem branży funeralnej. Jego życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy los zmusza go do otworzenia własnego domu pogrzebowego. Biznes głównego bohatera przeszkadza jednak Jackowi Wiecznemu (Piotr Rogucki), który do tej pory miał monopol na usługi pogrzebowe w tej okolicy. W świecie skrywającym mnóstwo tajemnic, gdzie ,,układy zamknięte’’ są na porządku dziennym, bycie uczciwym jest coraz trudniejsze.

Między 5 a 25 marca, w Bodzentynie będą kręcone sceny do drugiego sezonu serialu. To idealna szansa dla mieszkańców Kielc i okolic, do spędzenia czasu ze znanymi aktorami, oraz do sprawdzenia się w roli aktora. Do udziału w produkcji mogą zgłaszać się osoby w różnym wieku, casting prowadzi agencja aktorska i firma castingowa Studio ABM.  Producenci zapewniają wyżywienie na planie, minimalna stawka za dzień zdjęciowy wynosi 110 zł. Szczególnie zależy im na osobach zamieszkujących Bodzentyn lub najbliższą okolicę, ponieważ koszty dojazdu nie będą zwracane. Osoby zainteresowane statystowaniem lub odgrywaniem ról epizodycznych proszone są o wypełnienie formularzu zgłoszeniowego, który znajduje się pod linkiem https://form.jotform.com/240418744183356?fbclid

Premiera drugiego sezonu ,,Minuty ciszy’’ zaplanowana jest na 2025 rok, za scenariusz odpowiadają twórcy pierwszego sezonu- Szymon Augustyniak oraz Jacek Lusiński.

źródło informacji oraz grafiki: www.kielce.eu


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.