Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

12:00 16:00

Current show

Wsłuchaj się!

12:00 16:00

Upcoming show

Gra Dźwięków

19:00 20:00

Background

Żeński zespół BLACKPINK uczestniczył w bankiecie pałacowym podczas wizyty państwowej Korei Południowej

Napisany przez , 26 listopada 2023

21 listopada Król Karol i Królowa Camilla wydali w pałacu wystawną kolację z okazji państwowej wizyty prezydenta Korei Południowej Yoon SukYeola i Pierwszej Damy – Kim KeonHee. Żeński zespół BLACKPINK składający się z: Jennie, Jisoo, Lisy i Rose również uczestniczył w bankiecie.

BLACKPINK znalazły się wśród 170 zaproszonych gości. Otrzymały oklaski od licznych gości oraz od samego Króla Karola, który podczas swojego przemówienie wypowiedział się następująco o grupie koreańskich idolek:

„Szczególnie inspirujące jest obserwowanie, jak młodsze pokolenie Korei angażuje się w tę sprawę. Pochwalam Jennie, Jisoo, Lisę i Rosé, lepiej znane pod wspólną nazwą BLACKPINK, za ich rolę w przekazywaniu przesłania zrównoważonego rozwoju środowiskowego globalnej publiczności jako ambasadorzy brytyjskiej prezydencji podczas COP 26, a później jako orędownicy Organizacji Zrównoważonego Rozwoju ONZ Cele. (…) Mogę tylko podziwiać, jak potrafią nadać priorytet tym istotnym kwestiom, a jednocześnie są światowymi supergwiazdami.”

Każda z członkiń otrzymała honorowe odznaczenie – MBE, co oznacza że każda z nich została członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego.

O swoich emocjach podczas uczestnictwa w bankiecie, członkinie BLACKPINK wypowiedziały się na platformie instagram:

  • Jennie @jennierubyjane

„To ogromny zaszczyt otrzymać honorwy tytuł MBE i uczestniczyć w bankiecie państwowym między Koreą Południową a Wielką Brytanią w Pałacu Buckingham🎖️💂‍♀️

  • Rose @roses_are_rosie

Cóż to był za tydzień. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zostałam zaproszona do Apple Park, aby przemawiać na wydarzeniu towarzyszącym APEC na temat mojego doświadczenia związanego ze zdrowiem psychicznym. Dziękuję również za zaproszenie do udziału w koreańskim bankiecie państwowym w Pałacu Buckingham oraz za otrzymanie honorowego Orderu Imperium Brytyjskiego (MBE) razem z członkiniami zespołu. To był tydzień pełen emocji, ale słowo 'wdzięczność’ najlepiej opisuje to, co przeżyłam. Dziękuję wszystkim Blinks tam na zewnątrz, którzy naprawdę nas wspierają w tym, za czym stoimy. Jestem wdzięczna za tą platformę i możliwość dzielenia się pozytywnością.”

  • Jisoo @sooyaaa_

To dla mnie ogromny zaszczyt, że zostałam zaproszona do pałacu królewskiego na uroczy bankiet oraz otrzymałam honorowe odznaczenie MBE! 🎀 Dziękuję za niezapomniane wrażenia! 🇬🇧”

  • Lisa @lalalalisa_m

„To był ogromny zaszczyt być częścią tego specjalnego koreańskiego bankietu państwowego w Pałacu Buckingham 🤍


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.