Wsłuchaj się!

Zaproszenie na XII Edycję konkursu „Młodzieżowy Delegat RP do ONZ”

Napisany przez , 27 marca 2024

To już dwunasta edycja konkursu „Młodzieżowy Delgat RP do ONZ”. Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem i Minister Spraw Zagranicznych zapraszają chętnych studentów UJK do wzięcia udziału w 79. Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

Chętni studenci do wzięcia udziału w „Młodzieżowym Delegacie” muszą spełnić trzy warunki:

• Posiadać od 18 do 28 lat,
  • Lubić działać społecznie oraz chcieć mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość,
  •  Wypełnić zgłoszenie konkursowe.

Na zgłoszenie swojej kandydatury, studenci mają czas do 10 kwietnia 2024 roku.

Już od wielu edycji konkursu, wydarzenie ma na celu wyłonienie osoby, która jako Młodzieżowy Delegat RP weźmie udział w 79. Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Jako delegat będzie uczestniczył w realizacji oraz upowszechnianiu założeń tejże instytucji w Nowym Jorku.

Więcej informacji (regulamin oraz wzór zgłoszenia) na temat konkursu pod tym linkiem  „Młodzieżowy Delegat RP na sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ”.

Źródło: Strona UJK

Obraz: Strona UJK