Current track

Title

Artist

Background

Zajęcia na UJK zostały odwołane

Napisany przez , 11 marca 2020

Zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zostały odwołane. Termin zawieszenia ustalony jest od dnia jutrzejszego do 25 marca. Oficjalna informacja na temat funkcjonowania uniwersytetu ma zostać ogłoszona w najbliższych dniach przez naszego Rektora.

Warto wspomnieć jednak, że Dziekani poszczególnych wydziałów mogą podejmować własne decyzje, o odwołaniu zajęć dydaktycznych już dzisiaj. Takie ruchy podjął już Collegium Medicum, czy Instytut Sztuk Pięknych UJK. Zachęcamy do śledzenia stron internetowych wydziałów UJK w celu uzyskania pełnych informacji na ten temat.

Oficjalne odwołanie zajęć praktycznych i teoretycznych to poważny ruch ze strony ministerstwa. Jednak nie warto panikować. Środki wykonywane w całej Polsce to tylko prewencja, mająca zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. W gestii obywateli jest dbanie o higienę osobistą. Warto też pamiętać o unikaniu przeludnionych miejsc.

„Powinna zostać zapewniona możliwość realizacji zajęć online” – zapewnia Jarosław Gowin, jednocześnie stwierdzając, że odpowiedzialne za to są władze uniwersytetów.

Zachęcamy do śledzenia https://www.ujk.edu.pl w celu uzyskiwania informacji.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.