Radiolog

Radiolog

Trzecia Noc Anglistów już za nami

Napisany przez , 29 listopada 2023

Modelka Emily Ratajkowski, jej eseje, perypetie autorki „Frankesteina”, czy podróż do stanu Montana. To tylko niektóre tematy przedstawione  przez wykładowców i wykładowczynie.

Organizatorzy przygotowali dziesięć prezentacji z dziedziny lingwistyki, literatury, kultury i historii z krajów z angielskiego obszaru językowego. Zapisało się na nie ponad czterysta osób z całego województwa świętokrzyskiego! Mieliśmy także gości spoza naszego rejonu, ponieważ na Noc Anglistów zapisała się jedna ze szkół z Tarnobrzegu.

Warto docenić seminarzystów Pani koordynator dr Moniki Łodej, którzy aktywnie włączyli się w organizację Nocy Anglistów. Trzecia edycja Nocy Anglistów odbyła się 24 listopada na Wydziale Humanistycznym.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.