Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

TeTaTeT przedstawia – Seks dla opornych

Napisany przez , 6 lipca 2021

16, 17 i 31 lipca na Scenie Kameralnej Kieleckiego Centrum Kultury wystawiony zostanie spektakl pod tytułem „Seks dla Opornych”. Za reżyserię odpowiedzialny jest Marek Kępiński.

 

„On i Ona – Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać  raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. Aby się wspomóc zabierają ze sobą poradnik pt: „Seks dla opornych”, jednak zanim uda im się go otworzyć czeka ich solidny rozrachunek z życia. Wzajemne zarzuty, wyrzuty i żale doprowadzą niemalże do całkowitego rozstania, przewodnik po łóżkowych meandrach rozkoszy dostarczy im raczej groteskowych przeżyć, wystawiając ich jednak na zażenowanie i konsternację aniżeli nowe doznania i wielkie uniesienia. Jednakże tej jednej nocy przekonają się, że codzienność i małżeńska rutyna są tak naprawdę największą wartością, bo składają się na nią wzajemna bliskość i przyjaźń, zaufanie i poczucia bezpieczeństwa. Po prostu… miłość.   To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych.  Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez” – tak spektakl opisują organizatorzy wydarzenia.

W rolach głównych wystąpią: Teresa Bielińska, Ewa Pająk, Mirosław Bieliński i Jacek Mąka. Za reżyserię odpowiada Marek Kępiński, a scenografia to dzieło Joanny Biskup-Brykczyńskiej.

Terminy spektakli:

16 lipca o godzinie 19.30

17 lipca o godzinie 19.00

31 lipca o godzinie 19.00

Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl

 

W sierpniu natomiast Teatr TeTaTeT również przygotował coś specjalnego. Współczesną komedię małżeńską pod tytułem PRAWDA zobaczymy już 28 sierpniana Scenie Kameralnej KCK. Za reżyserię „Prawdy” Floriana Zellera odpowiedzialny będzie duet Mirosław Bieliński i Dawid Żłobiński.

 

Bilety również w sprzedaży.

 


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie