Był taki…

Spotkanie z funkcjonariuszami największej służby specjalnej w Polsce

Napisany przez , 14 listopada 2023

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła cykl spotkań w dniach 14-17 listopada na prawie wszystkich wydziałach UJK. A wszystko rozpoczęło się dzisiaj.

Studenci mieli okazję wysłuchać godzinnego wykładu, dzięki któremu mogli się dowiedzieć takich informacji, jak na przykład jakie zadania mogą realizować w służbie uwzględniając ukończony kierunek. Zapoznali się również z definicją służb specjalnych w Polsce, ich zadaniami i metodami realizacji.

Po oficjalnym wykładzie uczestnicy wydarzenia mogli odbyć indywidulane rozmowy z funkcjonariuszami przy stoisku ABW. Co więcej, mieli możliwość złożenia swojego CV do służb specjalnych.

W kolejnych dniach przewidziane jest mnóstwo różnorodnych tematów oraz zadań. Następne takowe spotkanie odbędzie się na wydziale Prawa i Nauk Społecznych o godzinie 10:00.

Zdjęcia: Akademickie Biuro Karier