Current track

Title

Artist

Background

Sanah znów zagra w Kielcach

Napisany przez , 1 listopada 2021

We wtorek 9 listopada w Kielcach wystąpi Sanah ze swoją trasą koncertową “Kolońska i szlugi Tour” promującą jej nowy album. Koncert odbędzie się w Hali Legionów o godzinie 19.30. To już nie pierwszy raz, kiedy artystka odwiedzi nasze miasto, bowiem w wakacje tego roku porwała tłumy wraz z Soblem na kieleckiej Kadzielni.

Już w następny wtorek wykona swoje najpopularniejsze utwory oraz najnowszą piosenkę pt. „Kolońska i szlugi”, która pochodzi z ostatniego albumu artystki pt. „Irenka”.

Sanah bezapelacyjnie porwała polską scenę muzyczną i wspięła się na same szczyty list przebojów. Oprócz śpiewania artystka od dziecka gra na skrzypcach i fortepianie. Sanah jest zdobywczynią wielu nagród m.in. tegorocznych Fryderyków za album roku „Królowa dram”. W grudniu 2020 roku ogłoszono, że była najczęściej odtwarzaną artystką w Polsce na serwisie Spotify. Artystka świetnie radzi sobie również w social mediach. Na Instagramie obserwuję ją 450 tys. osób, a jej konto na Tiktoku śledzi prawie 190 tys. użytkowników.

Bilety są dostępne online m.in. na Eventim Polska i u oficjalnych dystrybutorów takich jak Empik czy MediaMarkt. Jednak warto pamiętać, że możliwość udziału w wydarzeniu mają jedynie osoby zaszczepione.

 

Poniżej można posłuchać najnowszej piosenki artystki:


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.