Radio Alarm

Poszukiwani wolontariusze do prowadzenia korepetycji w Domu Dziecka!

Napisany przez , 2 grudnia 2023

„Co dwie głowy to nie jedna” to organizowana co roku akcja, podczas której wolontariusze udzielają korepetycji w Domu Dziecka.

Dzieci z Domu Dziecka mierzące się z różnymi problemami w nauce niestety nie mogą pozwolić sobie na płatne korepetycje. W związku z tym kielecki oddział IFMSA poszukuje osób chętnych do pomocy. Potrzebni są wolontariusze, którzy poprowadzą zajęcia z języka angielskiego i matematyki z uczniami szkoły podstawowej.

Grafiki korepetycji są ustalane przez wolontariusza, dzięki czemu nie kolidują one z godzinami zajęć na studiach czy też pracą.

Chętni do pomocy powinni napisać wiadomość na stronie IFMSA na Facebooku. Tam istnieje również możliwość otrzymania większej ilości informacji.

Zdj: fb/ifmsapoland.kielce