Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Upcoming show

Literadio

19:00 20:00

Background

Muzyczny dzień na UJK.

Napisany przez , 31 maja 2022

,,Tu jesteś u siebie”- tak brzmiał tytuł koncertu, zorganizowanego przez Katedrę Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, a  Głównymi bohaterami koncertu byli studenci, oraz absolwenci studiów dziennikarskich na UJK.

31 maja, był dniem pełnym muzyki dla Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, bowiem w tym dniu studenci i absolwenci dziennikarstwa, mogli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Na scenie rozbrzmiewał m.in rock, klubowe klimaty, pop, piosenka poetycka, a także niekonwencjonalna gra na flecie. Można więc śmiało przyznać, że każdy z publiczności znalazł coś dla siebie.

Na tym niezwykłym wydarzeniu, rolę sceny pełnił plac, pomiędzy budynkiem wydziału humanistycznego, i Biblioteką Uniwersytecką. Całość wydarzenia odbyła się w przyjaznej atmosferze, a bawili się zarówno studenci, jak i wykładowcy, oraz pracownicy uczelni. Każdemu bardzo spodobał się pomysł koncertu, ponieważ takie wydarzenia zrzeszają studentów.

Gwiazdami koncertu byli: zespół AyAhausca, Kinga Juszczak, Aleksandra Nowak, Alina Palamarenko, Weronika Wawszczyk, Bass Duo, oraz Wiechu.

Pan mgr Michał Jas, który na koncercie pełnił rolę konferansjera, zdradził nam, że jest w planach kolejna edycja tego muzycznego wydarzenia.

 

 

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.