Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

14:00 16:00

Current show

Wsłuchaj się!

14:00 16:00

Upcoming show

Rozmowa Tygodnia

16:00 17:00

Background

Kolejna edycja programu Erasmus+

Napisany przez , 19 stycznia 2024

18 stycznia w Instytucie Literaturoznawstwa i Językoznawstwa (Wydział Humanistyczny) odbyło się spotkanie dotyczące wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+. Pracownicy Działu Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK opowiedzieli o zaletach i możliwościach tego przedsięwzięcia.

Erasmus to fantastyczna okazja, aby sprawdzić się za granicą. Studenci mogą zdobywać doświadczenie i rozwijać umiejętności na studiach lub będąc na praktykach. Do wykorzystania szansy zachęcali Dziekan prof. dr hab. Beata Wojciechowska, Prodziekan ds. ogólnych i współpracy z zagranicą. dr hab. Sylwia Konarska-Zimnicka prof. UJK, będąca koordynatorem wydziałowym programu Erasmus+, a także koordynatorzy instytutowi.

Niewątpliwie pomocnym dla jego potencjalnych uczestników okazał się relacja z pobytu na Węgrzech studenta dziennikarstwa i komunikacji społecznej- Bartka, który odpowiadał na wszystkie pytania i dzielił się swoją wiedzą. Sam będąc w Budapeszcie w Károli Gáspár Reformed University zyskał doświadczenie, o którym opowiedział.

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2024/2025 i praktyki wakacyjne odbywa się w terminie 08.01.2024 – 01.03.2023 (do godziny 12.00)

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.