NOCNA ZMIANA

NOCNA ZMIANA

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Napisany przez , 29 września 2018

Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się we czwartek, 4 października 2018 roku o godzinie 14.00 w auli Rektoratu UJK przy ulicy Żeromskiego 5 (wejście od wewnętrznego parkingu)

Program uroczystości:

• przemówienie inauguracyjne prof. dr hab. Jacka Semaniaka, rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
  • wystąpienie wicepremiera Jarosława Gowina, ministra nauki i szkolnictwa wyższego
  • immatrykulacja studentów pierwszego roku
  • wystąpienie zaproszonych gości
  • wykład inauguracyjny prof. dr hab. Marianny Janion „Rozwój, osiągnięcia i przyszłość współczesnej kardiologii.”

Uroczyste inauguracje będą miały też miejsce w filii Uniwersytetu w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 5 października, a 8 października na Wydziale Zamiejscowym w Sandomierzu.

Fot.  http://www.ujk.edu.pl/webujk/galitem.php?eid=1093

Otagowano jako