Konkurs „Googlowanie? Lubię to!” – wygraj staż w agencji marketingowej

Napisany przez , 15 listopada 2023

Konkurs „Googlowanie? Lubię to!” jest skierowany do studentów wszystkich kierunków. Do wygrania  3-miesięczny, płatny staż w agencji marketingu internetowego Afterweb.

Zadanie, które czeka na wszystkich chętnych, to przygotowanie pracy, której tematem głównym jest korzystanie z wyszukiwarki Google podczas nauki. Forma pracy to zdjęcie, grafika, prezentacja lub krótkie video.

Konkurs orgaznizowany jest przez firmę Afterweb, która marketingiem zajmuje się od 15 lat. Ich mottem jest ciągłe dążenie do wyższego standardu SEO i PPC w Polsce..

Prace można wysyłać do 15.12.2023. Jury będzie potrzebowało kilka dni do ich oceny, dlatego ogłoszenie wyników pojawi się 17 grudnia na stronie organizatora. Staż będzie można odbyć zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Możliwość zgłoszenia do konkursu znajdziecie pod tym linkiem. Tam czeka na was formularz do wypełnienia

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.