Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Celem konkursu było zainspirowanie powstania 2-minutowych filmów pokazujących miasto Kielce, w nieszablonowy, nowatorski sposób, oraz wyróżnienie ich autorów. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundacje Młodego Kina, w którym udział wziąć może każdy kielczanin (i nie tylko). Tegoroczną nagrodą główną było 1000zł, którą wygrała Julia Szpiega oraz Amelia Czarkowska.
play_arrow
Filmujemy Kielce! 9. Konkurs 2-minutowych filmów o ulicach Redakcja
– o swoim pomyśle na film mówią laureatki konkursu.
Technika realizacji projektów filmowych była dowolna, więc każdy film różnił się nie tylko stylem, gatunkiem ale również wykonaniem. Za ocenę każdego filmu odpowiedzialni był Marcin N. Michalski, dr hab. barbara Lena Gierszewska – filmoznawczyni, profesorka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, oraz dr Monika Bator – kulturoznawczyni i nauczycielka akademicka z Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa UJK.
Wydarzenie odbyło się 20 października w sali Biura Wystaw Artystycznych.
Zdjęcia: Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach
Napisane przez: Redakcja
biuro wystaw artystycznych filmy Kielce konkurs nagroda
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)