Wsłuchaj się!

Gra Dźwięków

Farben Lehre & Kabanos – ostatni koncert Juwenaliów 2018

Napisany przez , 20 maja 2018

Ostatni koncert Juwenaliów 2018 miał miejsce w piątek 18 maja w DŚT im. Tomasza Zielińskiego w Kielcach, a dla kieleckich studentów i mieszkańców miasta zagrały „Farben Lehre” oraz „Kabanos”.

Tegoroczna aura nie była łaskawa dla organizatorów i uczestników imprez juwenaliowych. Większość z nich odbywała się w ulewnym deszczu. Dopiero w piątkowe popołudnie przez geste chmury przebiły się promienie słońca, dokładnie w momencie, kiedy wszystkie wejściówki na koncert „Farben Lehre” i „Kabanosa” zostały rozdane.

Zapewne dobór wykonawców sprawił, że prócz studentów w ogrodzie Domu Środowisk Twórczych można było spotkać wielu fanów muzyki, którzy okres studiów mają już dawno za sobą. I tutaj ukłon w stronę Uczelnianej Rady Samorządu Studentów UJK za pomysł na koncert, który połączył pokolenia.

Posłuchajcie relacji dźwiękowej i poczujcie emocje tamtego piątkowego wieczoru.

Poniżej ułamki chwil uchwycone w obiektywie.

Otagowano jako