Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Czas na przedsiębiorcze kobiety!

Napisany przez , 18 kwietnia 2019

25 kwietnia w Hotelu Tęczowy Młyn o godzinie 18:00, kobiety z Kielc będą miały okazję posłuchać o tym, jak zadbać o swoje kontakty biznesowe! Projekt „Przedsiębiorcza Kobieta Kielce” zaprasza na spotkanie!

Prelegentki przedstawią bliżej temat: jak rozwinąć swój biznes, jak pogodzić zobowiązujące życie matki i żony z interesami ze świata biznesu oraz gdzie znaleźć motywację u Pań w każdym wieku.

Konferansjerki tego dnia to specjalistki w świecie biznesowym. A będą nimi:

Pani Alicja Waldau, właścicielka gabinetu kosmetycznego Goya w Kielcach. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej, kierunek politologia. Studia podyplomowe w berlińskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Gospodarki.

Pani Ksenia Buglewicz, doktor nauk społecznych, specjalizuje się zawodowo i naukowo w zagadnieniach z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Pani Magda Głowala, pracuje jako trener personalny od 2013 roku. W 2016 roku założyła Mariposa personal studio. Ukończenie krakowskiego AWFu na kierunku fizjoterapia daje jej solidne podstawy do pracy w tym zawodzie. W trakcie studiów ukończyła kilka kursów specjalistycznych, które z powodzeniem wykorzystuję wśród podopiecznych z problemami natury fizycznej (m.in kinesjo taping czy roll&stretch). Odbyła także liczne szkolenia z zakresu kulturystyki, fitness, oraz innych metod treningowych jak wykorzystanie kettelbells, czy taśm TRX. Jest instruktorem pilatesu, aeroboxu oraz bodypump. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w dziedzinie dietetyki i suplementacji, co daje jej podstawy do układania planów żywieniowych dla podopiecznych. Jej pasją jest praca z ludźmi pod kątem fizycznym i mentalnym. Brała udział w wielu warsztatach, wykładach poświęconym automotywacji, psychologii, czy podświadomości. Dlatego potrafi i lubię motywować do działania.

Dołączamy się do zaproszenia na całe spotkanie 🙂


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.