Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Ostatni raz derby Kielc miały miejsce 18 lat temu, dlatego to wydarzenie zgromadziło ponad 700 osób na trybunach stadionu przy ulicy Warszawskiej. Wynik otworzył w 31 minucie skrzydłowy gospodarzy, Jakub Jaśkiewicz, ale niespełna 10 minut później do wyrównania doprowadził Paweł Rogula – król strzelców 4 ligi w minionym sezonie. Orlęta odważniej zaatakowały dopiero po przerwie, a do siatki trafił Kacper Śliwa. Rezerwy kieleckiej Korony dążyły do wyrównania i zespół Marka Mierzwy zaatakował wysoko, co poskutkowało golem Oskara Sewerzyńskiego w 70 minucie i mecz zakończył się wynikiem remisowym. Po meczu trener Korony II miał wiele pretensji do pracy Jakuba Moskala, który sędziował to spotkanie. Marek Mierzwa uważał, że arbiter nie podyktował dla jego drużyny dwóch rzutów karnych.
Orlęta Kielce – Korona II Kielce 2:2 (1:1)
Bramki: Jakub Jaśkiewicz 32, Kacper Śliwa 51 – Paweł Rogula 41, Oskar Sewerzyński 70.
Skrót meczu:
Napisane przez: Redakcja
korona ii kielce orlęta kielce Piłka nożna rsactive 4 liga
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)