Current track

Title

Artist

Background

Aktywnie w Świętokrzyskim

Napisany przez , 20 stycznia 2019

Rozpoczyna się drugi tydzień ferii zimowych mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Jest więc jeszcze czas, aby aktywnie spędzić ten okres.
W naszym regionie nie brakuje stoków narciarskich, dających możliwość sprawdzenia swoich sił podczas jazdy na nartach czy snowboardzie.
Jedną z najchętniej wybieranych miejscowości jest Krajno. Stok o długości 850 metrów z pewnością okaże się miejscem idealnym do aktywnego spędzenia ferii. Ponadto w bliskiej odlegości od wyciągu znajduje się wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu, snowpark czy restauracja.

Równie mocno obleganym ośrodkiem jest ten w Bałtowie.
„Szwajcaria Bałtowska” to największy w województwie świętokrzyskim stok narciarski. Nic więc dziwnego, że przyciąga do siebie niesamowite tłumy każdego roku. Niewątpliwym atutem ośrodka jest
wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska i snowboardowa a także wiele zajazdów czy gospodarstw agroturystycznych w pobliżu. Spotkać tu możemy turystów z całej Polski.

Chcąc ciekawie spędzić czas ferii zimowych, warto także wyruszyć w stronę Stadionu Leśnego. Tu, poza wyciągiem narciarskim o długości 500 metrów, skorzystać można również z zadaszonego lodowiska.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.