Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Upcoming show

Literadio

19:00 20:00

Background

Akcja Ankietyzacja!

Napisany przez , 29 czerwca 2021

Od 28 czerwca do 28 lipca można wziąć udział w ankietyzacji dotyczącej oceny jakości kształcenia na UJK. Wyniki ankiet posłużą doskonaleniu procesu kształcenia na naszym uniwersytecie.

Do wzięcia udziału w ankietyzacji zaproszona jest cała społeczność akademicka. Wypełnianie kwestionariuszy odbywa się, w zależności od ankiety, poprzez Wirtualną Uczelnię, gdzie w celu otrzymania dalszych informacji należy się zalogować, bądź online – w tym przypadku osoby uprawnione do wypełnienia ankiety potrzebne linki i wskazówki otrzymają droga mailową.

Oceniać można nauczycieli akademickich, jak również prowadzone zajęcia. Ocenie podlegać będzie również organizacja zajęć zdalnych. Pandemia koronawirusa daje nam wszystkim w kość, więc warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami, by kolejne zdalne semestry mogły być bardziej przyjazne, zarówno dla wykładowców i pracowników jak i studentów. Choć mamy oczywiście nadzieję, że nie będzie potrzeby organizacji kolejnych zdalnych zajęć.

Wszystkie ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie całkowicie dobrowolne. Wyniki będą prezentowane jedynie w zbiorczych zestawieniach. Nie istnieje żadna możliwość zidentyfikowania osoby wypełniającej kwestionariusz.

Wśród respondentów z wydziału/filii na którym odnotowana zostanie najwyższa frekwencja rozlosowane zostaną karty podarunkowe na zakupy.

Wszelkie problemy techniczne dotyczące akcji ankietyzacji zgłaszać należy do informatyków pracujących w poszczególnych jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.