Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

12:00 16:00

Current show

Wsłuchaj się!

12:00 16:00

Upcoming show

Gra Dźwięków

19:00 20:00

Background

Wydział Humanistyczny podpisał porozumienie z Urzędem Marszałkowskim

Napisany przez , 6 lipca 2018

W siedzibie Dziekanatu Wydziału Humanistycznego odbyło się spotkanie Dziekana Janusza Detki z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem. W rozmowach uczestniczyli także Radny Sejmiku Świętokrzyskiego dr Grzegorz Gałuszka i Prodziekan Wydziału Humanistycznego Marzena Marczewska.

Przedmiotem rozmów była współpraca Wydziału Humanistycznego z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w zakresie realizowania praktyk i staży studenckich. Podpisano porozumienie dotyczące organizacji staży dla uczestników programu „Wysokiej jakości staże dla artystów i pedagogów” i przygotowania oferty uwzględniającej tzw. inteligentne specjalizacje województwa świętokrzyskiego (TECHNOLOGIE INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNE, BRANŻA TARGOWO-KONGRESOWA, INTELIGENTNA ADMINISTRACJA).  Jest to jeden z modułów akcji Urzędu Marszałkowskiego „Samorząd otwarty na młodych”.

Projekt – projekt pn.: „Wysokiej jakości Staże dla Artystów i Pedagogów” o numerze POWR.03.01.00-00-S075/17 realizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Propozycja stażowa skierowana jest do studentów Wydziału Humanistycznego i Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego. Więcej informacji na temat projektu znajduje się tutaj: http://www.ujk.edu.pl/whum/projekt-wysokiej-jakosci-staze-dla-artystow-i-pedagogow/.

źródło: Dziekanat Wydziału Humanistycznego


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.