ZWYCIĘSTWO AZS-U UJK SPOŁEM KIELCE NA ZAKOŃCZENIE ROKU

Napisany przez , 15 grudnia 2018

AZS UJK Społem Kielce wygrał z SPR Grunwald Ruda Śląska 36:34. Był to ostatni mecz naszej drużyny w tym roku, więc zwycięstwo nad zespołem z Rudy Śląskiej smakuje jeszcze lepiej, gdyż napawa kibiców i szczypiornistów dużym optymizmem przed meczami w nowym roku.

Gra od pierwszej minuty była bardzo otwarta i zaciekła. Żadna z ekip nie odpuszczała. Widać było dużą determinacje po stronie obu drużyn, co przełożyło się na wynik spotkania.
Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem drużyny AZS-u (18:17), lecz całe 30 minut gra było toczony w myśl „punkt za punkt”.
Druga połowa przyniosła kibicom przybyłym na Hale MOSIR Ruda Śląska kolejną dawkę emocji. Końcowy rezultat spotkania wahał się do ostatniej sekundy, jednak szczęście uśmiechnęło się do zespołu z Kielc i to właśnie oni zgarnęli 2 punkty, wygrywając 36:34.

Źródło: Facebook.pl
Fot: mmleasing.pl, Facebook.pl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.