Current track

Title

Artist

Background

Znamy miejsce przygotowań reprezentacji Polski do Euro 2020!

Napisany przez , 7 listopada 2019

Reprezentacja Polski jest już pewna awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Starego Kontynentu. Jeszcze przed oficjalnym zakwalifikowaniem prowadzone były rozmowy, gdzie biało – czerwoni mogą szlifować swoją formę przed najważniejszym turniejem 2020 roku. Władze PZPN oraz trener kadry – Jerzy Brzęczek zdecydowali się wybrać Opalenicę pod Poznaniem.
Znalezione obrazy dla zapytania reprezentacja polski euro 2020
Prawie pewne było, że biało – czerwoni nie będą trenować w Arłamowie. Mimo, że kompleks turystyczny i sportowy jaki oferuje ten ośrodek jest na poziomie europejskim i były trener polskiej kadry – Adam Nawałka bardzo zachwalał sobie to miejsce i chętnie do niego wracał. Przypomnijmy, że nasza reprezentacja przygotowywała się, a dokładniej poprawiała wszystkie mankamenty właśnie w tamtej bazie treningowej przed Euro w 2016 roku oraz Mistrzostwami Świata w 2018 roku.

Władze Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Jerzy Brzęczek nie skreślali z listy potencjalnych kandydatów ośrodków przygotowawczych Arłamowa, jednak widać było, że szukają innego miejsca. Możliwe, że było to spowodowane tym, że po nieudanych Mistrzostwach Świata chcieli coś zmienić. Na nowo stworzyć pewny plan przygotowań, który będzie się opierał na nowych metodach oraz na nowym, „świeżym” miejscu do treningów.

Koniec końców postawiono na Opalenicę koło Poznania. Biało – czerwoni na 99 procent zamieszkają w ośrodku Remes Sport & SPA. Wybór tego miejsca może być spowodowany tym, że obiekt posiada wiele plusów. W ofercie kompleksu znajduje się między innymi osiem pełnowymiarowych boisk, siłownie, odnowa biologiczna, czterogwiazdkowy hotel, pole golfowe, strzelnica czy też park linowy.

Jeśli spojrzeć na ten obiekt pod kątem logistycznym to jest on wręcz idealny. Od samego ośrodka do lotniska Ławica pod Poznaniem jest zaledwie 30 km. Niedaleko od miejsca treningów reprezentacji Polski znajduję się także autostrada A2.

 

Źródło: sport.tvp.pl
Fot: sportowefakty.wp.pl, sport.onet.pl


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.