Zaplanuj wakacje już teraz. Weź udział w płatnym stażu

Napisany przez , 5 marca 2021

Uwaga studenci kierunków Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia angielska, Filologia germańska, Filologia polska, Historia, Lingwistyka stosowana. Niebawem ruszy rekrutacja na kolejną edycję płatnych staży wakacyjnych. Przez trzy miesiące można sporo zarobić (ponad 6600 zł – bez podatku), jeszcze więcej się nauczyć, zdobyć doświadczenie zawodowe w wymarzonej firmie, a może i stałą pracę.

Do udziału w programach stażowych, realizowanych w ramach Projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zapraszamy studentów II i III roku I stopnia oraz studentów I i II roku II stopnia kierunków: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia polska, Filologia angielska, Filologia germańska, Historia, Lingwistyka stosowana. Szczegółowe informacje o projekcie znajdziecie na stronie Wydziału Humanistycznego w zakładce Projekty https://whum.ujk.edu.pl/dokumentacja-projektu-3/.

Warunkiem uruchomienia programów stażowych dla danego roku będzie zakwalifikowanie do udziału w nich minimum 30% studentów z tego roku. Zachęćcie więc koleżanki i kolegów. Ale są pewne ograniczenia. Do udziału w Projekcie nie może przystąpić osoba korzystająca równocześnie z Programu Erasmus+. W stażach nie mogą też wziąć udziału osoby, które już w nich uczestniczyły w ubiegłym roku (także na innych wydziałach).

Rekrutacja rozpocznie się 15 marca i potrwa do 31 marca. Będziemy o niej przypominać i na bieżąco przekazywać szczegółowe informacje. Śledźcie ogłoszenia na stronie Wydziału, instytutów i katedry. Koniecznie też zajrzyjcie do Regulaminu Projektu.