Zablokowany dostęp do Wirtualnej Uczelni UJK

Napisany przez , 30 października 2019

Od 31 października do 4 listopada możemy się spodziewać, że zalogowanie do Wirtualnej Uczelni UJK będzie niemożliwe.

Administratorzy UJK poinformowali, że od 31.10 (godz. 12:00) do 4.11 (godz. 12:00) będzie brak dostępu do Wirtualnej Uczelni ze względu na zmianę struktury organizacyjnej UJK.

Dodatkowo, w związku z planowaną zmianą sposobu dostępu do Sieci Komputerowej UJK, dzisiaj na Wydziale Humanistycznym miały być przeprowadzane testy nowego systemu logowania. Po uruchomieniu nowej usługi dostęp do uniwersyteckiej Sieci Komputerowej będzie możliwy dopiero po zalogowaniu przez stronę: http://portal.ujk.edu.pl.

Login i hasło mają być takie same jak w dostępie do usługi Eduroam (student i doktorant UJK: s12345@student.ujk.edu.pl, gdzie 12345 to numer albumu).