Wielkie Grillowanie rozpoczęło kieleckie Juwenalia!

Napisany przez , 15 maja 2018

Wczoraj o godzinie 18 rozpoczęło się grillowanie na terenie akademików UJK przy ulicy Śląskiej. Zapach grillowanego mięsa unosił się w powietrzu aż do samego rana. Redakcja Radia Fraszka również się tam pojawiła, oczywiście tylko po to, by to wydarzenie dla Was zrelacjonować.

Tak imprezę ocenia Bartek, student pierwszego roku kryminologii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach:

Nie ukrywam, że spodziewałem się większej kultury ze strony studentów. To moje pierwsze Juwenalia i trochę byłem zaskoczony. Często dochodziło do awantur, ale ochrona stawała na wysokości zadania. Najważniejsze jest towarzystwo w jakim się bawimy, dlatego imprezę oceniam na plus.

O tym, czy Wielkie Grillowanie zmienia się z roku na rok mówił Adrian, aktualnie pierwszy rok studiów magisterskich:

Ogólnie fajnie było. Dużo znajomych, muzyka taka sobie, ale w ostateczności uszła. Różnic wielu nie zauważam. Co roku bawię się w ten sam sposób. Szkoda tylko, że muszę wstać na 6, żeby jechać na zajęcia terenowe do Krakowa

TITLE
ARTIST