Current track

Title

Artist

Background

Warszawa zagra z Vervą

Napisany przez , 19 listopada 2019

Sponsorem tytularnym dotychczasowego Projektu Warszawa został ORLEN Paliwa, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN. Warszawski zespół występujący w PlusLidze będzie występował pod nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przez 3 sezony.

 

Wicemistrzowie Polski w siatkówce już od najbliższego spotkania tj. z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wystąpią pod nowym szyldem. Prezes zespołu z Warszawy nie krył zadowolenia z podpisania umowy z tak mocnym partnerem, z którym będą mogli sięgać po najwyższe cele, oraz sprowadzać siatkarzy światowego formatu. Również Członek Zarządu ds. Logistyki ORLEN Paliwa był bardzo zadowolony z podjęcia współpracy, ponieważ już niedługo siatkarze VERVA Warszawa ORLEN Paliwa będą przygotowywać się do zmagań w europejskiej Lidze Mistrzów, gdzie ich marka będzie miała szansę na promocję.

Dotychczas największym osiągnięciem zespołu ze stolicy było wywalczenie Wicemistrzostwa Polski. Od tego sezonu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmą nie tylko zmagania w PlusLidze oraz Pucharze Polski ale także na europejskich parkietach Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się z najlepszymi zespołami Starego Kontynentu.

 


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.