Wakacyjna organizacja pracy na UJK

Napisany przez , 3 sierpnia 2018

Tradycyjnie już miesiąc sierpień jest to czas urlopów na Uniwersytecie. W związku z tym nie załatwimy wielu spraw w dziekanatach czy instytutach.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora UJK, w okresie od dnia 1 do 17 sierpnia  wprowadza się specjalny tryb funkcjonowania Uniwersytetu. W tym czasie  ogranicza się pracę pracowników obsługi, zakazuje się także wstępu do budynków i przebywania w nich osobom nieuprawnionym, w tym także pracownikom Uniwersytetu, którzy we wskazanym terminie nie wykonują obowiązków służbowych.

Zakaz wstępu, o którym mowa nie dotyczy m.in.  kandydatów na studia, których wstęp i pobyt związany jest z procesem rekrutacji.

Mimo określenia w Zarządzeniu  terminu  urlopów, niektóre Wydziały ogłosiły na swoich stronach własny terminarz. I tak:

• Wydział Humanistyczny nie pracuje w dniach 1 – 17 sierpnia.
  • Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu nie pracuje w dniach 13 – 18 sierpnia.
  • Wydział Pedagogiczny i Artystyczny nie pracuje w dniach 1 – 19 sierpnia.
  • Wydział Prawa Administracji i Zarządzania nie pracuje w dniach 1 – 17 sierpnia.

Pozostałe Wydziały nie informują o czasie urlopowym, ale należy przyjąć, że w dniach 1 – 17 sierpnia dziekanaty i instytuty będą nieczynne.

Otagowano jako