Current track

Title

Artist

Background

Vive wygrało z Azotami

Napisany przez , 20 listopada 2019

Zaskakująco trudny mecz Vive z Azotami Puławy, Vive z kolejną wygraną w 12 kolejce polskiej lidze PGNiG Superliga, w tabeli tracą do Wisły Płock 3 punkty.

Vive musiało się oszczędzać bo już za 3 dni 23 listopada zagrają arcy ważny mecz, nie z byle kim bo z Telekom Veszprém o górne rejony tabeli w grupie B w lidze mistrzów,  będzie to bardzo ciężki mecz na tamtejszym rejonie, ciężko będzie wywieść Vive jakiś punkt.
Ostatni mecz tych dwóch drużyn zakończył się wynikiem 34 do 33 dla zespołu z Kielc.

Pierwszą całą połowę kielecki zespół miał pod kontrolą i nie było nic zaskakującego mimo, że z pierwszych minut wynikało ze goście będą chcieli się sprzeciwić naszemu dominatorowi Polskiej ligi.

1 połowa zakończyła się wynikiem 18-14

Zaskakująco drugą połowę wygrały Azoty wynikiem 17 do 16 natomiast nie zaważyło to na losach całego spotkania i Vive ze swojego domowego podwórka wywozi 2 punkty.
Najtrudniejszym momentem spotkania podopiecznych Talanta dujszebajewa był fragment spotkania gdy w 51 minucie gracz z zespołu gości wyrównał na wynik 29-29.

Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 34-31

Składy:

PGE VIVE Kielce: Kornecki, Wolff – Vujović, Karačić, A. Dujshebaev, Pehlivan, Aginagalde, Janc, Lijewski, Jurkiewicz, Kulesh, Fernandez, D. Dujshebaev, Guillo

KS Azoty-Puławy: Bogdanov, Koshovy – Skwierawski, Łangowski, Podsiadło, Przybylski, Mchwrab, Adamczuk, Szyba, Rogulski, Moryń, Kowalczyk, Kasprzak, Dawydzik, Seroka, Jarosiewicz


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.