Current track

Title

Artist

Background

Transformers Wojna o Cybertron: Królestwo – Nowy zwiastun ostatniej części historii

Napisany przez , 6 lipca 2021

Transformers to seria, która nigdy się nie nudzi. Chociaż ostatnie odsłony filmów live-action nie zachwyciły fanów i krytyków, a o nadchodzącej części – Transformers: Rise of the Beasts ciągle wiemy bardzo mało, to warto spojrzeć na inną, animowaną stronę serii.

Transformers Wojna o Cybertron to trzyczęściowa opowieść o nieustającym konflikcie Autobotów i Decepticonów wyprodukowana przez Netflix. Dwanaście odcinków podzielonych na dwa sezony o podtytułach Oblężenie i Wschód Ziemi okazały się hitem wśród animacji platformy streamingowej i dały nowe, świeże spojrzenie na prawie czterdziestoletnią markę. Na uwagę zasługuje też sam rodzaj animacji. Styl 3D jest ukłonem do starszych seriali animowanych, które w latach 90. XX wieku cieszyły się ogromną popularnością wśród najmłodszych.

Ostatni sezon zapowiedziany jest na 29 lipca, a sam tylko Netflix podkręca atmosferę zdradzając nieco fabułę ostatniego rozdziału. Tym razem bohaterowie znajdą się na Ziemi, gdzie zmierzą się z zupełnie nowymi przeciwnikami, a wojna dwóch stron przerodzi się w emocjonujące starcie wielu frakcji.

Źródło: Netflix, YouTube


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie