Current track

Title

Artist

Background

Threatin wraca. Zespół nagra płytę i rusza w trasę

Napisany przez , 20 grudnia 2018

Słynny kłamca powraca. Grupa ma tym razem poważne, przyszłościowe plany.

Threatin to grupa, o której zrobiło się bardzo głośno w listopadzie tego roku. Lider zespołu – Jered Threatin chcąc zdobyć pieniądze potrzebne na leczenie brata wywołał ogromną burzę w internecie. Tak wyglądało to wielkie oszustwo.

Jared Threatin kupował lajki i wyświetlenia na Youtube. To nie jest akurat nadzwyczajne – wiele gwiazd tak robi, nawet na Instagramie. Threatin poszedł o krok dalej, założył fikcyjną wytwórnię, a także agencję bookingową, bo chciał wyruszyć w trasę po Europie, a tylko tak mógł to osiągnąć. Jak się okazało nie przyniosło to sukcesu… Jak wiadomo już na pierwszym koncercie oszustwo wyszło na jaw, kiedy na koncert przyszły … 3 osoby.

Z tego powodu dalsza trasa zespołu została odwołana. Po nieudanym występie, wokalista powiedział, że tak to właśnie miało wyglądać. Dobrze wiedział, że bez lajków i wytwórni nie uda mu się zagrać koncertu. Pomimo kontrowersji muzyk zapowiada kolejną trasę i płytę. Co dziwne, jeden z klubów, gdzie miał zagrać koncert zastanawia się nad organizacją koncertu. Uważa, że tym razem bilety rozejdą się bardzo szybko.

Źródło: www.eskarock.pl


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.