Current track

Title

Artist

Background

Świętokrzyskie z „Nowego Horyzontu”!

Napisany przez , 26 października 2018

W najbliższą sobotę rusza jesienna edycja projektu „Nowe Horyzonty” dla studentów Turystyki i rekreacji oraz ochrony środowiska. Jego celem jest podniesienie kompetencji naukowych oraz poznanie regionu świętokrzyskiego przez uczestników.

W ramach programu możliwy jest udział między innymi w certyfikowanym szkoleniu na Audytora Wewnętrznych Systemów Zarządzania Jakością. Uczestnicy przygotowywani będą do samodzielnego planowania, przeprowadzania i dokumentowania wewnętrznych audytów uwzględniając ich psychologiczne aspekty.

Ponadto studenci, którzy po uczestnictwie w części teoretycznej i praktycznej szkolenia na Znakarza nizinnych szlaków turystycznych pozytywnie zdadzą egzamin, zdobędą niesamowicie cenne i przydatne uprawnienia.

Uczestnicy będą mogli także skorzystać z wizyt studyjnych u pracodawców branży turystycznej i rekreacyjnej oraz tworzyć geoprodukt.

Wyjątkowo wartościowym warsztatem będzie także ten, dotyczący kształcenia kompetencji komunikacyjnych. Poruszona zostanie problematyka zachowań asertywnych i rozmowy nastawionej na współpracę.

Niewątpliwie udział w warsztatach to możliwość zdobycia cennej wiedzy, a także uprawnień i certyfikatów. Pozwoli studentom spojrzeć na branżę turystyczną z nowego, zupełnie innego punktu widzenia. Dzięki dofinansowaniom z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w programie jest całkowicie bezpłatny.
Zachęcamy studentów turystki i rekreacji oraz ochrony środowiska do wzięcia udziału w kolejnych edycjach, realizowanych do marca 2020 roku!

Na fotografii uczestnicy wiosennej edycji wraz z dr hab. prof. UJK Marią Górską- Zabielską na terenie rezerwatu przyrody nieożywionej – Fałdu Ślichowickiego w Kielcach.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.