Current track

Title

Artist

Background

Spotkanie z obsadą Wiedźmina w Warszawie

Napisany przez , 29 listopada 2019

„Przedpremierowa uczta” jak dwa tygodnie temu zapowiedział Netflix odbędzie się 18 grudnia w Warszawie, w wydarzeniu udział wezmą także Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan.

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku. Druga serialowa adaptacja prozy Andrzeja Sapkowskiego wywołuje masę emocji na całym świecie, a kolejne zwiastuny i zapowiedzi wystawiają cierpliwość fanów na próbę.
Cegiełkę do ferworu oczekiwania na „Wiedźmina” dołożył również Marcin Zwierzchowski, którego wywiady i relacje z planu serialu ukazały się na łamach ostatniego numeru miesięcznika Nowa Fantastyka (12/2019).

Sam dziennikarz wczoraj za pośrednictwem Twittera zdradził, że na warszawskiej przedpremierze serialu pojawią się twórcy serialu, czyli Lauren Hissrich i Tomasz Bagiński, a także pierwszoplanowi aktorzy: Henry Cavill (Geralt z Rivii) , Anya Chalotra(Yennefer) oraz Freya Allan(Ciri).

Wydarzenie odbędzie się na Torze Służewiec. Na chwilę obecną nie wiadomo czy organizatorzy udostępnią fanom zakup biletów bądź wolny wstęp na przedpremierę.

Internetowa premiera 20 grudnia na platformie Netflix, poniżej zaś ostatni zwiastun produkcji:

Źródła: netflix.com, Twitter


Opinie czytelników
  1. ola   On   5 grudnia 2019 w 15:45

    „SPOTKANIE Z OBSADĄ WIEDŹMINA W WARSZAWIE” – no pięęęękny clickbait…. bo przecież – „nie wiadomo czy organizatorzy udostępnią fanom zakup biletów bądź wolny wstęp na przedpremierę”.

    Żałosne.

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie