Current track

Title

Artist

Background

Spotkanie z Kolekcjonerką

Napisany przez , 8 kwietnia 2018

12 kwietnia, o godzinie 11:30 w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji odbędzie się inspirujące spotkanie z Żanetą Lurzyńską.

„Kreowanie wizerunku w sieci według Kolekcjonerki” to temat czwartkowej dyskusji. Poruszone zostaną najbardziej nurtujące kwestie dotyczące działań w Social Mediach.

Żaneta Lurzyńska jest absolwentką Dziennikarstwa na  Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, ale przede wszystkim autorką bloga Kolekcjonerka o tematyce lifestylowej.  Mówi o sobie, że jest koneserką codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuje się modą, fotografią, namiętnie ogląda ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szuka nowych możliwości wyrażania siebie. Jest również redaktorem naczelnym portalu Rie World. Z racji swojej profesji Internet nie ma przed nią tajemnic. Bloga prowadzi od 2012 roku. Od tej pory jest to miejsce, w którym sprytnie łączy pasje: fotografię, modę, film, gotowanie i rozwój osobisty. Blog ma spełniać funkcję internetowego portfolio Żanety. Prezentuje na nim swoje dziennikarskie i fotograficzne umiejętności.

Serdecznie zapraszamy studentów i nie tylko w czwartkowe przedpołudnie na spotkanie z Żanetą.

Wydarzenie na Facebook’u


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.