Current track

Title

Artist

Background

Zamyślenia

Zaprasza Tomasz Chrząstek

Emisja

Daj się ponieść muzyce i słowom

Otagowano jako: , ,

Obecnie, po ponad trzydziestu wydaniach audycja została zawieszona ale jeśli wydarzy się coś wartego umieszczenia w tej audycji to nic nie stoi na przeszkodzie by odkurzyć dżingle i znów wejść w krainę łagodności. Poniżej podcast ostatniego wydania Zamyśleń.

Jak mówi przysłowie myślenie nie boli, a skoro tak, to tym bardziej zamyślanie się nie skutkuje niczym nieprzyjemnym. To jest czynność, która choć na moment odrywa nas od otoczenia. I takie właśnie mają być Zamyślenia – wyrywające słuchacza z kolein codzienności i czasami pobudzające do refleksji.

Późno popołudniowa pora emisji lub jak kto woli wczesno wieczorna, to dobry czas by już nieco zwolnić i dać się ponieść muzyce i słowom.

 


Czytaj więcej

Podcasty poprzednich audycji

Sorry, there is nothing for the moment.

Zamyślenia crew

Witajcie! Na co dzień jestem nauczycielem akademickim w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK. I nie tak często jakbym chciał bywam radiowcem. Ilekroć wchodzę do Radia Fraszka, to w głowie słyszę piosenkę Kuby Sienkiewicza z Elektrycznych Gitar „Co Ty tutaj robisz?” i odpowiadam sobie natychmiast – realizuję niespełnione marzenia. Poza tym świetnie jest móc dzielić […]