Current track

Title

Artist

Background

Kamuflaż

Prowadzi Patryk Wójcik

Emisja

Otagowano jako: , ,
[mixcloud https://www.mixcloud.com/PWRadioFraszka/relacja-hip-festival-starachowice/ width=100% height=120 hide_cover=1]

Krótka audycja, która potrafi umilić miłośnikom świata historii i militarystyki pół godziny z życia. Na antenie Radia Fraszka, co tydzień o godzinie 13:00 będziemy poruszać problemy konfliktów zbrojnych na kartach historii świata, będziemy rozmawiać i dyskutować na temat poszczególnych jednostek wojskowych, wydarzeń podczas bitw, czy poruszać same ruchy strategiczne wojsk.

Wszystko to doprawimy świetną muzyką z okresu o jakim rozmawiamy, kojarzącą się z jednostką którą rzucamy na tapetę. Gratka dla prawdziwych mężczyzn ciekawych świata i chętnych poszerzenia swojej wiedzy na temat różnych wydarzeń w chronologii świata.

Audycje z serii „Kamuflaż” są również dopełnieniem felietonów mojego autorstwa, które co jakiś czas pojawiają się na stronie naszej studenckiej rozgłośni.

Załóżcie hełmy, zapnijcie pasy i wbijajcie na Fraszkę, co tydzień o godzinie 13:00.


Czytaj więcej

Podcasty poprzednich audycji

Sorry, there is nothing for the moment.

Kamuflaż crew

Hej, mam na imię Patryk. Jestem studentem I roku Dziennikarstwa i Informacji na UJK. Interesuję się muzyką i militariami, w hip-hopie, siedzę chyba od urodzenia. Wszystko zaczęło się od pierwszych kawałków Mos Def’a, czy Soulja Boy, jakie pokazał mi brat, potem była Ortega Cartel i obecnie jeden z najstarszych raperów czyli Tede, którego lubiłem słuchać […]