Current track

Title

Artist

Background

Przestępca schwytany na scenie

Napisany przez , 25 października 2018

Dnia 24 października 2018 roku, o godzinie punkt 19, na deskach Teatru im. Stefana Żeromskiego odbyła się studencka premiera spektaklu pod tytułem „Szalone nożyczki” w reżyserii Jerzego Bończaka, po której miało miejsce spotkanie z aktorami.

Głównym wątkiem spektaklu było rozwikłanie sprawy tajemniczego morderstwa, którą przeplatały pełne humoru dialogi. „Szalone nożyczki” od innych przedstawień teatralnych wyróżnił czynny udział publiczności w rozwiązaniu zagadki i schwytaniu mordercy. Dzięki temu każdy widz choć przez chwilę mógł poczuć się niczym Sherlock Holmes i po przeprowadzeniu własnego śledztwa wskazać sprawcę.

Po występie przyszedł czas na spotkanie z aktorami, podczas którego na podstawie własnych doświadczeń, podzielili się ze zgromadzoną publicznością, tajnikami radzenia sobie ze stresem. Opowiedzieli również o długim procesie przygotowań do spektaklu oraz największych, najzabawniejszych wpadkach na scenie. Miłym akcentem kończącym spotkanie było wręczenie każdemu uczestnikowi biletów na nadchodzące spektakle.

Poniżej mała fotorelacja.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.