PORAŻKA KORONY KIELCE NA WYJEŹDZIE

Napisany przez , 26 kwietnia 2019

W meczu grupy spadkowej, w czwartek 25 maja, Korona Kielce przegrała na wyjeździe z Wisłą Płock 2:1. Dla Wisły było to już czwarte zwycięstwo z rzędu.
Znalezione obrazy dla zapytania korona kielce
Kielczanie stwarzali sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, jednak skuteczniejsi okazali się gospodarze.

W 32 minucie Dominik Furman precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Korony.

Żółto – czerwoni jednak nie odpuszczali. W 41 minucie faulowany w polu karnym był Soriano, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnie wykorzystał rzut karny.

Pierwsza połowa i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, ponieważ w 45 minucie piłka trafiła pod nogi Ariela Borysiuka, który strzałem po ziemi zaskoczył zasłoniętego Matthiasa Hamrola.

W tabeli LOTTO Ekstraklasy Korona Kielce zajmuje 9 miejsce, a Wisła Płock jest o 3 pozycje niżej.

Źródło: sport.onet.pl
Fot: sport.radiozet.pl, cksport.pl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.