Current track

Title

Artist

Background

Plenerowe Targi Pracy na Rynku w Kielcach

Napisany przez , 11 czerwca 2018

12 czerwca na Rynku w Kielcach po raz pierwszy w tym roku w tym roku odbędą się Plenerowe Targi Pracy. Targi  rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godz. 13.30. Tym razem na płycie przed ratuszem pojawi się blisko siedemnastu wystawców,  którzy wraz z urzędami pracy przedstawią ponad  tysiąc ofert pracy w różnych branżach i zawodach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

 

 

Pracodawcy poszukiwać będą m.in. pracowników budowlanych, spawaczy, operatorów maszyn i urządzeń, magazynierów, opiekunów osób starszych w Niemczech, sprzedawców, pracowników ochrony. Propozycje dla siebie będą też mogli znaleźć: księgowy, asystent działu kontroli jakości,  doradca klienta czy konsultant telefoniczny.

Targi Pracy to doskonała  okazja do zapoznania się z aktualnie dostępnymi ofertami pracy, jak również do uzyskania wiedzy o obecnie panujących na rynku pracy trendach. Początek lata to  dobry moment na poszukiwanie  zatrudnienia, a dla pracodawców na znalezienie nowych pracowników.

Warto wspomnieć, że  liczba zarejestrowanych bezrobotnych (ok. 6700) jak i stopa bezrobocia w Kielcach jest na coraz niższym poziomie (na koniec lipca wg WUP wyniosła 6,4 %, a w województwie świętokrzyskim na koniec I półrocza tego roku odnotowano  9,1 %  bezrobocia – najniższy od 28 lat)

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Wojciech Lubawski.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.