Current track

Title

Artist

Background

Pierwsza zapowiedź Jurassic World: Dominion

Napisany przez , 23 czerwca 2021

Powoli wracamy do normalności. Jedną z tych oznak niewątpliwie są małe kroki, które popełnia branża kinowa oraz twórcy, którzy bardzo ostrożnie wpuszczają swoje najnowsze dzieła na wielkie ekrany. Tym samym powraca chęć oglądania zwiastunów, smaczków i zapowiedzi dotyczących nadchodzących filmów. Ten powoli odbudowujący się nastrój postanowili wykorzystać twórcy najnowszej odsłony serii Jurassic World.

W serwisie YouTube 21 czerwca zadebiutował pierwszy teaser filmu Jurassic World: Dominion. To już trzecia część nowego cyklu o dinozaurach, który opowiada historię będącą na ekranach kin już prawie 20 lat.

Sam materiał nie prezentuje nic nadzwyczajnego, ale zapowiada, że specjalny pokaz scen z najnowszej produkcji poprzedzi seanse Szybkich i Wściekłych 9 wyświetlanych w kinach z technologią IMAX.

Nie możemy jeszcze stwierdzić czy ogłoszenie dotyczy kin na całym świecie. Jednakże z uwagi na fakt, że takie sposoby promocji zdarzały się już wcześniej to najprawdopodobniej w Polsce również będziemy mogli zobaczyć przedpremierową zapowiedź nadchodzącej produkcji, której premiera zapowiedziana jest na 2022 rok.

 

Źródło: YouTube

Fot.: Mat. Promocyjne


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie